E-bike

Informácie a objednávky na

Požičovňa e-bikov

Požičovňa elektrobicyklov sa nachádza na Hlavnej 121 v budove pošty v Topoľčiankach otvorená počas sezóny 7 dní v týždni. Všetky naše elektrobicykle sú pred každým vypožičaním dôkladne skontrolované a vyčistené.

Elektrobicykle si môžete u nás požičať každý deň aj bez rezervácie. V prípade viacerých záujemcov budeme uprednostňovať tých, ktorí si elektrobicykel rezervovali vopred prostredníctvom emailu, alebo telefonicky. Aby ste si boli istí, že Vami vybraný e-bike bude v daný deň k dispozícii, odporúčame Vám, overiť si jeho dostupnosť na tel.čísle 0910 777 061

Na uzatvorenie nájomnej zmluvy je potrebné priniesť dva doklady totožnosti s fotkou. (napr. občiansky preukaz, cestovný pas, vodičský preukaz,…).

Elektrické bicykle z našej požičovne ponúkajú nový spôsob ako spoznávať našu prírodu, kochať sa rozmanitými výhľadmi a ľahko prekonávať vzdialenosti zo sedla biku a popri tom zažiť kopec zábavy. Vychutnajte si dlhé výšľapy, strmé a náročné terény bez odporu a námahy a ušetrenú energiu premeňte na nové zážitky počas dňa, ktorý sa s ebikom zdá byť raz tak dlhý. Spoznajte krásy okolitých pohorí Tríbeča a Pohronského Inovca. Odporučíme vám ideálnu trasu podľa vašich požiadaviek alebo si vyberiete zo štandardne ponúkaných značených trás.

Cenník

1 deň

pondelok - štvrtok

25 €

1 deň

piatok - nedeľa

30 €

2 dni

pondelok - štvrtok

40 €

2 dni

piatok - nedeľa

50 €

3 dni

piatok - nedeľa

60 €

Nákupný košík